Öğütme ve paketleme tesisleriyle çimento üretimine tam destek

ÖĞÜTME VE PAKETLEME

OGUTME_SB

CETA, çimento fabrikalarındaki uzmanlığı ile uluslararası tecrübesini birleştirerek, yatırımcılara çimento ticareti konusunda düşük yatırımlarla büyük esneklik kazandıran çimento öğütme ve paketleme tesisleri kurar.

Yurt içi ve yurt dışında istenilen kapasitede öğütme tesisleri, paketleme tesisleri, dökme dolum tesisleri ve terminallerin tasarımını, inşaat, mekanik, elektrik ve otomasyon projelendirilmesini, üretimini, mekanik ve elektrik montajını, devreye alma ve işletme hizmetlerini gerçekleştirir. Bilyalı değirmenler, dik değirmenler, ezici sistemleri; manuel ve otomatik çimento paketleme makinaları; beton, çelik ve tank tipi silolar; mekanik, havalı ve pnömatik taşıma sistemleri, toz ve sistem filtrelerini içeren çeşitli ve alternatifli ekipmanlardan yararlanır. Çimento öğütme ve paketleme tesisleri ile ilgili süreçlerde yer alan taşıma, besleme, tozsuzlaştırma, öğütme, depolama, paketleme, dolum, proses ve kalite kontrolüne yönelik tüm ürün ve hizmetleri müşterilerine sunar.

Yerli ve yabancı ekipmanları, sektörün önde gelen markaları ile düşük maliyetli ürünleri, yeni makina tedariği ve ikinci el makinaların revizyonu hizmetlerini bir arada sunarak her türlü bütçeye ve yatırım hedeflerine uygun çözümler üretir. CETA, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey ve Batı Afrika gibi geniş bir coğrafyada, dünyanın en önde gelen çimento üreticilerini de içeren saygın müşteriler için 20’nin üzerinde çimento öğütme ve paketleme projesi tamamlamıştır.