Montajda deneyimle buluşan önem ve özen

Montaj

montaj_SB_2

30 yılı aşkın montaj deneyimine sahip CETA, endüstriyel tesislerde yer alan tüm mekanik ekipmanlar, yapısal çelik konstrüksiyonlar ve silo, boru, baca gibi sac konstrüksiyonların montajı konularında faaliyet gösteriyor.

Deneyimli kadrosu, geniş makina parkı ve yüksek teknoloji ekipmanları sayesinde dev fabrikalardan en hassas cihaz montajına kadar çok farklı ve çeşitli endüstriyel montaj hizmetlerini başarıyla sürdürüyor.

Makina parkında bulunan kule vinçler, mobil vinçler, kamyon üstü vinçler, forkliftler ve diğer kaldırma aparatları düzenli olarak denetimden geçirilerek çalışmaya uygunlukları belgeleniyor. Kişisel koruma malzemeleri standartlara uygun seçilerek iş sağlığı ve güvenliğinden ödün verilmiyor. Konforlu kamp yatakhaneleri ve idari binalar, prefabrik atölyeler sayesinde şantiyeler kısa sürede kuruluyor.

Ağır sanayi tesislerinin kurulumunda, proje planlarında kritik hatta yer alan mekanik montaj, CETA ile planlı, uyum içerisinde, öngörülebilir şekilde yürütülüyor; zamanında, sorunsuz olarak tamamlanıyor ve tesisler en kısa sürede devreye alınıyor.