Üretim kaliteniz, artan veriminiz için dünyanın en iyi çözüm ortakları

Refratechnik GmbH, tartışılmaz bir dünya lideri.

RefraTechnik

Refratechnik GmbH, tartışılmaz bir dünya lideri.

Çimento, kireç ve çelik endüstrisi için refrakter ürünler sunan en büyük Alman üreticilerinden olan Refratechnik GmbH, dünya çimento endüstrisi için refrakter pazarında en büyük paya sahiptir. Daha kolay uygulanabilir ve çevreye az zararlı ürünleri, refrakter astar kavramlarını ve yapıları geliştirir.

FCT

FCT, yanma optimizasyonunda şaşırtıcı sonuçlar… Mineral analizinde yeniliklerin öncüsü.

FCT çimento ve mineral sanayilerine yüksek teknoloji ekipman ve hizmet sağlayan uluslararası bir kuruluştur. 1984’de kurulmuş olan grup FCT-Combustion ve FC-ACTech isimli iki firmadan oluşmaktadır. FCT-Combustion yüksek sıcaklıklarla üretim süreçlerinin optimizasyonu ve iyileştirilmesinde, yanma ve proses mühendisliğinde uzmandır. Kaliteli yanma sistemlerini tasarlar ve üretir. Ayrıca faaliyetteki fabrikalarda problem tespit ve çözümü, yeni sistem ya da sistem değişikliği projelerine tasarım desteği ve danışmanlık hizmeti verir. FCT-ACTech işletme sırasında sürekli olarak mineral analizi yapan ve bu alanda yeni bir çığır açan COSMA (Continuous On-Stream Mineral Analyser) ekipmanını üretir. COSMA enstrümandan geçen kuru maddelerin kristalizasyon seviyelerini rakamsal olarak kesintisiz raporlayan bir çevrimiçi X-Ray Sapma Analiz cihazıdır.

Vega

Vega Industries, yıllara meydan okuyan döküm ürünleri.

AIA Engineering firmasının bir alt kuruluşu olan Vega Industries, yüksek miktarda krom içeren, aşınma, sürtünme ve paslanmaya dayanıklı döküm ürünleriyle çimento, madencilik ve termal enerji sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılar. Vega Industries, tüm dünyada kendi adıyla pazarlama, destek ve teknik servis hizmetlerini yürütmektedir. Müşterilere optimize edilmiş çözümler sunmak için, teknik gereksinimler analiz edilir, uygulama için ideal metalurjide özel çözümler üretilir ve ayrıca süreç optimizasyon hizmeti sunulur.

biritish-rema

British Rema Rotary Engineering, ayar analizinde mükemmel sistem

British Rema Rotary Engineering, patentli teknoloji ve ekipmanıyla döner fırın, kurutucu ve benzeri sistemlerin mevcut ayar durumunun analiz ve araştırması ve gerekli ayar veya ring – röle taşlamaları hizmetlerini sunar. Gerçekleştirdiği herhangi bir ayar analizinden sonra müşterisine sisteminin var olan mekanik ayar durumuyla ilgili detaylı bir rapor sunmakta ve daha sonraki gerekli ayarları kendi imkânlarıyla gerçekleştirebilecek sistem kurmaktadır.