Yaratıcı mühendislik ve tasarım, entegre proje yönetimi, akılcı makina ve ekipman tedariği

MÜHENDİSLİK, TASARIM VE MAKİNA EKİPMAN

muhendslik_sb

CETA’da projeler müşteri istek, ihtiyaç ve şartlarına göre planlanıyor, planlar zaman, kalite ve maliyet kriterleri optimize edilerek uygulanıyor, uluslararası standartların gerekliliklerine uygun olarak kontrol ediliyor ve deneyimler bir sonraki projeye aktarılıyor.

Proje kapsamına göre merkez ve şantiye yönetim ekipleri oluşturuluyor. Merkez ekibi tasarım ve mühendislik, tedarik, nakliye konularını organize ederken, şantiye ekibi saha üretimini ve montaj işlerini yürütüyor. Tüm işler ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nde kurgulanmış proje kalite planına göre kontrol mühendisleri tarafından denetleniyor.

Konularında tecrübeli ekiple verilen CETA tasarım ve mühendislik hizmetleri kapsamında tesis genel yerleşimi, ekipman yerleşimi ve üretim detayları, çelik konstrüksiyon, borulama sistemleri ve açınım detayları projelendiriliyor. Tüm projeler uygun yazılımlar kullanılarak 2 veya 3 boyutlu olarak tasarlanıyor. Ayrıca ünitelere ait işletme, yedek parça, bakım ve yağlama talimatları hazırlama gibi hizmetler de veriliyor.

Tasarım ve mühendislik çalışmaları sonucunda proje için gerekli makina ve ekipmanlar seçiliyor. Projenin gereklilikleri ve teknik özelliklerine göre makinalar CETA ve alt yüklenicileri tarafından özel olarak üretiliyor veya konusunda uzman onaylı tedarikçi firmalardan tedarik ediliyor.